• Oglas

    Home / Oglas
    Radna pozicija:
    Šef filijale
    Ured:
    Bijeljina
    Radno mjesto otvoreno do:
    21.11.2018

    Detaljni opis posla i zahtjevi:

    Mikrokreditno društvo EKI zajedno sa Mikrokreditnom fondacijom EKI kao lideri u mikrokreditiranju znaju da pravi pristup poslu znači donijeti posao tamo gdje je najpotrebniji – do samog klijenta. Poslovanjem na ovaj način smo postali dio zajednice u kojoj radimo i taj status čuvamo i vrijednujemo.

    Odgovornost u radu je najbolji način da pokažemo da smo socijalno osviješćena organizacija, a nadogradnja poslovanja u Mikrokreditno društvo EKI, uz više od 20 godina predanog rada i preko 41.500 aktivnih klijenata Mikrokreditne fondacije EKI potvrđuju da smo na pravom putu.

    Građenje partnerskih odnosa među zaposlenima u EKI-ju i sa našim klijentima je naše opredjeljenje i svaki naš korak vodi u tom pravcu.

    Radi proširenja poslovanja za Filijalu Bijeljina tražimo

    ŠEFA FILIJALE

    Koji će pomoći da povećamo broj zadovoljnih klijenata svakodnevnim proaktivnim pristupom u radu i stvaranjem partnerskog odnosa sa klijentima, spajajući njihove poslovne potrebe sa izvorima finansiranja koji pružamo. Mi znamo kako poboljšati živote ljudi, postanite dio našeg tima i dajte svoj doprinos.

    Nudimo Vam raznoličan posao, pun izazova, kontakt sa različitim poslovima i različitim ljudima kroz koji ćete steći iskustvo koje nećete dobiti ni na jednom drugom poslu.

    Vaše aktivnosti će uključivati, ali se ne i ograničavati na samostalno organizovanje rada tima, motivisanje i vođenje ljudi, ostvarenje ciljeva filijale kroz transparentan rad uz pomoć organizacijskih, komunikacijskih i upravljačkih sposobnosti.

    Potrebne kvalifikacije:

    • Visoka stručna sprema  – poželjno ekonomskog smjera
    • Poželjno radno iskustvo na poslovima menadžera u mikrokreditnom ili bankarskom sektoru
    • Izražena proaktivnost i dinamičnost
    • Samoinicijativnost i sposobnost strateškog razmišljanja i planiranja
    • Odlične organizacione vještine
    • Vozačka dozvola B kategorije

    Nudimo vam:

    • Stimulativne radne uslove
    • Rad u dinamičnom okruženju
    • Dodatne edukacije i usavršavanja

    Ne smiju postojati zakonske smetnje za obavljanje poslova definisanih ovim opisom posla.

    Od izabranog kandidata očekujemo punu posvećenost i aktivan pristup našim klijentima, ljudima zbog kojih postojimo.

    Očekujemo Vaše prijave u formi motivacijskog pisma i biografije s punim povjerenjem putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.

    Pošaljite prijavu

    Kontakt forma

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.