• Oglas

    Home / Oglas
    Radna pozicija:
    Računovođa - arhivar
    Ured:
    Bijeljina
    Radno mjesto otvoreno do:
    12.01.2019

    Detaljni opis posla i zahtjevi:

    Mikrokreditno društvo EKI zajedno sa Mikrokreditnom fondacijom EKI kao lideri u mikrokreditiranju znaju da pravi pristup poslu znači donijeti posao tamo gdje je najpotrebniji – do samog klijenta. Poslovanjem na ovaj način smo postali dio zajednice u kojoj radimo i taj status čuvamo i vrijednujemo.

    Odgovornost u radu je najbolji način da pokažemo da smo socijalno osviješćena organizacija, a nadogradnja poslovanja u Mikrokreditno društvo EKI, uz više od 20 godina predanog rada i preko 41.500 aktivnih klijenata Mikrokreditne fondacije EKI potvrđuju da smo na pravom putu.

    Građenje partnerskih odnosa među zaposlenima u EKI-ju i sa našim klijentima je naše opredjeljenje i svaki naš korak vodi u tom pravcu.

    Zbog proširenja poslovanja za Filijalu Bijeljina tražimo:

    RAČUNOVOĐU – ARHIVARA

    koji će predstavljati temelj rada u kancelariji, osobu od povjerenja, vedrog duha i ažurnu u svom radu.  Ovo je izuzetno dinamična pozicija koja zahtjeva dosta strpljenja i predanosti. Mi znamo kako poboljšati živote ljudi, postanite dio našeg tima i dajte svoj doprinos.

    Glavni radni zadaci na ovoj poziciji su dnevno unošenje podataka na osnovu bankarskih izvoda, čuvanje finansijske dokumentacije i svakodnevno izvještavanje finansijskom odjelu, pregled kreditne dokumentacije i vođenje arhive.

    Ako se vidite u finansijskom sektoru imate završenu srednju školu, poželjno ekonomskog smjera, vozačku dozvolu, znate raditi na računaru i komunikativni ste, onda je ovo pozicija za vas.

    Za uzvrat, očekujemo Vašu punu posvećenost i podršku našem osoblju i pozitivan pristup našim klijentima, ljudima zbog kojih postojimo.

    Očekujemo Vaše prijave u formi CV-a uz visoku stopu motivacije putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.

    Pošaljite prijavu

    Kontakt forma

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.